![]() |
Jotain ihan muuta...
|
runko kuva oli ihan lupaava, nyt ei meinaa popcornitkaan pysyä sisällä!!!
|
Uhhuh, onneksi ne aineet minkä voimin nuo on aikoinaan tehty on nykyään kiellettyjä... Ainakin auto on erikoinen... :rolleyes:
|
Huumeethan oli kivoja! :sunny:
|
Toihan on batmobilen esi-isä , Robin ja Batman joutu lähtemään vetään rosvoja kuonoon , niin jäi homma kesken...:albino:
|
Ei ei ei... Kyllä tässä on ihan järkiperustaiset voimat taustalla.
Kuten moni tietää,yhteiskunta kasvoi suhteessa infrastruktuuriin räjähtävällä volyymillä usassa 70 luvun taitteessa. Kansa halusi muuttaa isojen kasvukeskuksien ja työpaikkojen läheisyyteen tulevan energiakriisin pelossa. New Jersey osavaltio oli yksi suurimmista muuttoliikeen kohteista.Kuten arvata saattaa, perusasiat kuten kunnallistekniikka laahasi pahasti perässä. Puhdasta vettäkin suurempi ongelma oli jätehuolto. Ei ollut tarpeeksi jäteautoja kuljettamaan roskistynnyreitä kaatopaikoille. Tässä kohtaa syntyi tämäkin nerokas oivallus. Lasikuituista koria oli helppo muokata käteväksi jätetynnyreiden kuljetusvälineeksi. Kuten tästä kuvasta huomaa on kapasitteettia riittänyt kahdelle täysikokoiselle tynnyrille! Toimiva ja käyttöhyödylinen oivallus! |
Tulee yks netti-ilmiö mieleen tosta takamuksesta, ei varmaan tarvitse linnkkailla siihen...:-k
|
Quote:
|
0 bids, aika ylläri :rolleyes:...
|
Quote:
Good call! :D |
Quote:
|
|
aika maukas, harmi vaan että myi vain sitä tellinkiä :(
|
Tän kuvan kohdalla tuli mieleen.
![]() Tavallista isompi lehtipuhallin:albino: |
Quote:
Hohoo, go go goatse :) |
| All times are GMT +3. The time now is 08:06. |
Powered by vBulletin.
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2001-2025 FinnShark.com. All rights reserved.