![]() |
Uusi jäsen ilmottautuu
Tuli hommattua c4 -96.. Jonkun verran tullu tätä palstaa lueskeltua ja kattonu et on paljon hyviä vinkkejä jos (ja kun) viat ilmaantuu :D. Kuvia tää nyt ei ainakaa vielä suostunu antaa laittaa ??
|
Tervetuloa! Onnittelut/osanotot hankintasi johdosta! ;)
www.kuvapilvi.fi/finnshark Tuonne kun lataat kuvat ja linkität url:n sitten postaukseesi. |
|
Lataa kuva tuonne http://kuvapilvi.fi/finnshark/ ja kopioi sen jälkeen kuvan alta [img]diipadaapa...[ /img] rivi viestiin, niin saat kuvan näkyviin.
FOORUMIN OMA GALLERIA ON RIKKI EIKÄ SINNE VOI LADATA KUVIA. On ollut rikki jo vuosia eikä ilmeisesti tule takaisin kuntoon. |
|
![]() Onnistuhan se... |
Hieno on ja rekkari KOR? Ekana laittaisin etukilven alamummoon mikä ottaa ennen öljypohjaa hidastetöyssyyn, hyvä varoitus;) Takalasin tummennus mustaan? Punaisessa ainakin hieno.
Parkkivalot ym. ei Ritariässä lediä keulaan.. |
141 loppu kilvestä.. sattuuko olemaan kellekkään tuttu peli ?. Tullut kaliforniast 2008 kaiketi johonkin tampereen seudulle. Joo tuli tossa jo viime kesä ajeltua ymmärrän vinkin :D
|
Hyvä ja ei tosiaankaan pahalla. PR:ää ei paljon naurattanut kun oikaistiin oilipohjaa pajalla. Muut olikin vitsiä. Ei oo tuttu. Sitä halus itekkin joskus. Nyt alkaa olemaan tuttu vuosien jälkeen;)
Omasta otin historian Trafilta. (Ilmanen tarjous sattui) mut pari-kolme euroa kai. Näkyi katsastusdeilauskin kun jäi pakokaasuista heti ekana+paljon taakseppäin. Usan historiaa ei sit tiedä tästä maahanmuuttovehkeestä. |
Quote:
Juu ei tuosta mitään kittiä olla leipomassa:D |
| All times are GMT +3. The time now is 09:10. |
Powered by vBulletin.
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2001-2025 FinnShark.com. All rights reserved.