![]() |
Hälyttimen elämä
Moi.
Nyt on pari kertaa saanut ylimääräistä huomiota kun hälytin alkaa itsestään soimaan. Viimeksi tänään kun jätin ilman kattoa parkkiin, niin minuutin päästä lukituksesta alkoi huutamaan. Lopettaa kun kaukarista laittaa lukkoon ja takaisin, mutta kyllä huomiota kerää.... Ideoita? |
Jos euromalli, niin sisätilatutka ilmeisen herkkä.
Hanskalokeron reunassa pitäisi olla nappi mistä sisätilatutkan saa pois päältä |
Tutulta kuulostaa. Ei käytännössä pysty jättämään katto auki ovet lukkoon autoa kun alkaa kohta huutamaan. Täytyy tosiaan ensin hanskalokerosta painasta sisätilavalvonta pois päältä.
|
Tuohan on mielenkiintoista. Vanhemmassa oli ohjeet et menee aikanaan omilla avaimilla niin ei ala nolo töötti menemään päälle. Huutaa kun hulvattu muuten.
Koodejahan on kaukosäätimissä, liian paljon tekniikkaa. Sisätilan sensori? Teippi päälle.. Toivottavasti uudemmassa on miehekkäämpi soundi kun see nelkku on kun varastais ranskalaista vinku-Iitaa. |
C6 kyllä raikaa melko kuuluvasti töötin voimin. Pariin kertaan ehti itsekin nolostumaan ton kans ennen kun hoksasin sammuttaa sisähälyn autosta poistuttaessa.
|
| All times are GMT +3. The time now is 09:21. |
Powered by vBulletin.
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2001-2025 FinnShark.com. All rights reserved.