![]() |
Tri power
Onko kenellekkään tuttu auto? Alkaa olla c3-hintahaitarin
yläpäästä. https://www.scc.fi/vaihtoauto/Chevro...steroity/GM69/ |
Yksi nolla taitaa melkein puuttua vielä c3 huippuhinnoista, mutta kieltämättä L68 yläpäästä ja vähän ylikin jo. Ei haittaa yhtään:cool:
|
Hmmm... kun C7:aa vedätettiin alaspäin, liekö tässä jonkun (jota ei myöskään haittaa yhtään) vedätys toiseen suuntaan... ;)
|
Quote:
Eikös tuo myyty huutokaupassa pari vuotta sitten. Muistaakseni vasarahinta oli jotain 60 000¤? |
:cool:
|
Pitää käydä tarkistamassa ettei ole metallic black vaan oikea Tuxedo Black!
|
Unohdin mainita että tarkoitin Suomen hintatason yläpäästä.
Hieno auto kuitenkin. En vaan ole ikinä törmännyt GM-69 kilpiin. Luulin onko joku tuonut kyseisen auto rapakon takaa. |
Quote:
Taannoin Kotkassa huutokaupattu tripower taitaa olla kyseessä. Ollut Suomessa varmaan vuosikymmenet. |
Quote:
|
Reilu 20v sitten kun oman -69 projektin ostin, niin tuli käytyä Arilla(RIP) katselemassa hiukan mallia ehjästä Vettestä. Iltaa istuttiin ja juttua tuli mieheltä. Tuon tankista irroitettu buildsheet oli kehystettynä tallessa.
|
| All times are GMT +3. The time now is 08:55. |
Powered by vBulletin.
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright © 2001-2025 FinnShark.com. All rights reserved.