|
#1
|
||||
|
||||
|
Mistä johtuu invaasioherkkyys?
Mistä mahtaa johtua Finnsharkin keskustelupalstan invaasioherkkyys? Nimittäin kun itse aikanaan tänne kirjauduin niin siihen että pystyin alkaa postailemaan vaadittiin yhteydenotto toisen foorumin kautta Yorcciin joka sitten käytti suhdeverkostoaan hyväksi ja minä pääsiin tänne suoltamaan tekstiä.
Kuitenkin nää kaikenmaailman itsesaastutusivustojen ja muiden sodoma/gomorra-aiheisten mainostajat jyllää täällä kuin Toni Halme Algerialaisten taskuvarkaiden keskellä. Ei muilla foorumeilla missä pyörin törmää vastaaviin. Ei muuten mutta minun herkkä lapsenmieleni voi saada väärän linkin painamisen jälkeen ikuisia arpia.
__________________
"Let's face it. The 'Vette... gets 'em wet!" - Simon, True Lies Vetetön. |
|
#2
|
||||
|
||||
|
[quote=Motörhead]
Ei muilla foorumeilla missä pyörin törmää vastaaviin. Ei muuten mutta minun herkkä lapsenmieleni voi saada väärän linkin painamisen jälkeen ikuisia arpia. Älä pyöri siellä muilla foorumeilla,niin ei tule niitä arpia.Täällä kotifoorumilla suollat vaan tekstiä tulemaan pää punasena. En mäkään muuten aikanaan mitää yorkkia tarvinnu.Kirjauduin sisään ja siinä se.
__________________
Teiden ritari. |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Motot.netin rekisteröinti käyttää tällaista spammiestoa
![]() Ei pääse mitkään botit rekisteröitymään kun eivät osaa vastata tuohon. Ylläpidon halutessa, voin tehdä tuollaisen tähän foorumille. Privamessagea vaan jos on tarvis. |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Quote:
![]() |
|
#5
|
||||
|
||||
|
Quote:
![]()
__________________
kohta -75 avo racerin kimppuun |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Quote:
Eiku kyl se on Russia
__________________
- |
|
#7
|
||||
|
||||
|
Quote:
Joo, mutta mites ne meidän ihan elävät ulkomaan vierailijat? Tuskin he Suomea osaavat, saatika sitten maailman karttaa!
__________________
- |
|
#8
|
||||
|
||||
|
joo jotain tuollaista olen itsekin miettinyt. Kuka suuri suomalainen mäkimies - siis viiden pisteen vihje - kuka suuri suomalainen mäkimies saunoo tampereen suunnalla..
http://www.seiska.fi/huhhuh/seiskatv...elee+saunansa/
__________________
can you count suckas? I say the future is ours, if you.. can count |
|
#9
|
||||
|
||||
|
Quote:
__________________
Käpälämäki 427 as 69 Kakkos os. 350 as 63 http://www.youtube.com/watch?v=CqDirDI0-uM http://www05.turku.fi/ruissalo/laitu...aankarja.shtml 1a 6b 5a 2b 3a 4b 6a 1b 2a 5b 4a 3b |
|
#10
|
||||
|
||||
|
Quote:
__________________
Nobody is perfect, except captain. |
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: ( members and guests) | |
| Thread Tools | |
|
|
| Sponsored Links |
|
|