|
#1
|
||||
|
||||
|
autotalli alkaa valmistuu!
jees päästään koht puolin tänne ouluunkin pitään tallimeetinkii ku alkaa
tuo talli valmistuu,ei tarttis ku listat pistää paikalleen ja vessan pönttö+lavuaari ehkä tos tammi-helmikuus? ![]() baari jakkarat pitäs saaha myös jostain.......huomaakohan nuo poket jos ottas aina lauantaina baarista yhen takin alle?
__________________
corvette -84 orange Last edited by macboy : 17.12.2007 at 18:48. |
|
#2
|
||||
|
||||
|
Pakko sanoa, että käy kateeksi. En ole kuitenkaan katkera, vaan jaksan olla positiivinen.
__________________
***
GM LS-moottorien ahdinasennukset, vapariviritykset, säädöt sekä dynomittaukset Myös vianetsinnät sekä huollot C5/C6 Corveteille Soita 0400 358 238 www.autokorjaamovirta.fi *** |
|
#3
|
||||
|
||||
|
Wow, upea talli, siisti kun mikä!
__________________
- |
|
#4
|
||||
|
||||
|
Aiku kiva talli
__________________
Nobody is perfect, except Colaholist |
|
#5
|
||||
|
||||
|
hieno talli
jospa sitä itekkin joku päivä saisi jonkun näköisen tallin laitettua...
__________________
Avonainen -91 |
|
#6
|
||||
|
||||
|
Ihanan puhdasta. Raaskiikohan tuolla edes sotkea eli tehdä mitään.
|
|
#7
|
||||
|
||||
|
Tyylikäs talli, eipä käy kieltäminen!
__________________
C5 -99 (manuaali) |
|
#8
|
||||
|
||||
|
Mahtavat tilat rakenteluun ja ajanviettoon...
![]() Quote:
__________________
Chevrolet Corvette -97, 6-speed manual
|
|
#9
|
||||
|
||||
|
Quote:
Hieno on kyllä, yritän olla kadehtimatta. Montakos tonne mahtuu nukkumaan patjoilla. Niin huomasin että siellä olis (mun)corveten mentävä kolo sun tallissa, kun mulla ei ole sellaista. ![]()
__________________
Corvette -86. Aina jotain pientä laittoo.....maalaus, sisusta,alusta, konehuone....unohtuikohan jotakin vielä? "LSx+6v Tremec+Edelbrock E-Force Supercharger" Sponsored by Omal Rahal |
|
#10
|
||||
|
||||
|
Quote:
volvon on myin tossa käyttiksen ennen vero uudistusta ja ostin sitte ton volvon tilalle oli muuten suomen halvin 2950e ja senhän tietää ettei se kauan kestä,pako venttiilistä palanen pois. näyttää että tota remonttia tulee väkisin ennen ku ehtii viimestelemään ton tallin mut mut jospa se siitä. red veten kans purettiin tosta vetestäkin yläkerta lauantaina.
__________________
corvette -84 orange |
![]() |
| Currently Active Users Viewing This Thread: ( members and guests) | |
| Thread Tools | |
|
|
| Sponsored Links | |||||
|